Farby podkładowe są ważnym aspektem podczas wykonywanych pracach przy autach. Wszakże to właśnie farby podkładowe przeznaczone są do przygotowania powierzchni auta, przed dalszymi pracami, związanymi z malowaniem.


Skutkiem tego, jeśli chcemy szybko i łatwo zabezpieczyć nasz powierzchnię auta, możemy zrobić to w bardzo prosty sposób, przy pomocy właśnie farby podkładowej. Jeśli więc interesuje nas takie rozwiązanie, warto wymienić najbardziej wydajne farby podkładowe, które są dziś dostępne na rynku. Pod uwagę weźmiemy także ich jakość, oraz łatwość ich nakładania. Zapraszamy!

Korzystaj z różnych rozwiązań, które niesie dziś rynek!

W kategorii pokładów na powierzchnię aut jest wiele produktów, które są godne naszej uwagi. Jedne są tańsze, inne natomiast droższe. Łączy je jednak wysoka jakość, która pozwoli nam szybko przygotować nasze auta do dalszego malowania. Pierwszym produktem, który chcemy zaprezentować wszystkim zainteresowanym osobom, jest Debeer Podkład expoxydowy 1-7520. Jest to bardzo wydajny podkład, którego cena jest niezwykle atrakcyjna, a sama firma i jej produkty, cieszą się wielkim uznaniem na rynku. Skutkiem tego, nie będzie to jedyny produkt, który będzie w naszym dzisiejszym zestawieniu.

Firma Debber posiada bowiem całą paletę produktów, które uznawane są za podkłady, pod różne rozwiązania. Skutkiem tego, znajdziemy w jego ofercie, także taki produkt jak Debeer Podkład na plastik 1-60 1L, który jak sama jego nazwa wskazuje, jest dedykowany do plastiku, którego elementy również znajdują się na powierzchniach naszych aut, lecz nie tylko. Tak więc jeśli przyjdzie nam przygotować plastik do malowania, jak najbardziej będziemy mogli sięgnąć po produkt tej firmy.

W ofercie tego samego producenta, znajdziemy także Debeer Wash Primer 1-15 komplet 2L, czyli podkład z właściwościami żrącymi, a także paswycyjnymi. Warto zaznaczyć, iż nie jest to produkt skierowany pod szpachle polystrowe, a także na warstwy termoplastyczne. Jest to bardzo aktywna chemia, dlatego warto sięgać po nią tylko w momencie, w którym to jesteśmy pewni jej poprawnego zastosowania. W innych wypadkach nie decydujmy się, na użytkowanie tego produktu.

Na sam koniec pozostaje nam zupełnie inna marka, lecz równie atrakcyjna cenowo, a także i jakościowo. Do naszej dyspozycji jest bowiem produkt Roberlo Konwerter Versis NS21 500ml, czyli po prostu, konwerter nieszlifujący. Jest on używany wraz z podkładem VERSIS, natomiast użytkuje się go wyłącznie na mokro.

Jak widać, cała paleta specjalistycznych podkładów powinna pomóc nam znaleźć to, czego poszukujemy. Rynek jest pełen ciekawych rozwiązań, które są w zasięgu każdego z nas.