Odpowiednia chemia samochodowa jest ważna w każdym aspekcie detailingu, którym to zajmujemy się w ramach mycia własnego auta, bądź realizacji mycia dla naszych klientów. Wybierając chemię najwyższej klasy, możemy liczyć tylko na odpowiednie efekty, które przełożą się na nasze zadowolenie. Skutkiem tego, postanowiliśmy w dzisiejszym artykule wymienić 3 produkty chemiczne, związane z plastikami i karoserią naszych samochodów, a także ich opon. Każdy z tych produktów, pozwoli nam uzyskać odpowiednią jakość i rozwiązania, dedykowane wprost do naszych aut. Zapraszamy!

Dressing spray do opon

Pierwszym na naszej liście będzie produkt znanej i cenionej marki ADBL. Jest to marka, która od wielu lat zajmuje się chemią i oferuje nam profesjonalne rozwiązania. Tym razem, do naszej dyspozycji jest produkt ADBL BLACK WATER TIRE DRESSING Spray do opon 1L, który jest dedykowanym rozwiązaniem dla naszych opon. Jak wiadomo, opony z czasem tracą swoje właściwości wizualne. Aby móc je szybko i łatwo odnowić i nadać im głebszy, czarny kolor, musimy wykorzystać dressing do opon. Wspomniany dressing od firmy ADBL jest niezwykle atrakcyjnym produktem, ponieważ jako, iż jest on dostępne w formie sprayu, możemy nakładać go bardzo wygodnie, nadając naszym oponom głębokiej czerni.

Produkt do wszystkich elementów gumowych

Kolejny w naszym zestawieniu jest produkt Koch Chemie Gkv Gummi -Kunststoff & Vinylpflege. Jest to produkt chemiczny, który dedykowany jest do wszystkich elementów gumowych i plastikowych, które znajdują się na zewnątrz pojazdu. Skutkiem tego, sprawdzi się bardzo świetnie zarówno w wypadku opon, jak i uszczelek, którym chcemy nadać odpowiedni, satynowy połysk. Produkt sprawdza się świetnie w praktyce, jest prosty w użytku, a także posiada atrakcyjną cenę.

Kolejny, super spray do elementów gumowych!

Na samym końcu, wymienimy równie świetny produkt, który skierowany jest w stronę elementów gumowych. Ultracoat Quartz Tire Dressing to wydajny produkt, który został stworzony do zabezpieczania zarówno opon, jak i pozostałych elementów gumowych w naszym aucie. Posiada on bardzo ładny, jagodowy zapach. Natomiast forma sprayu, pozwoli nam na łatwe nakładanie tego produktu, a także rozprowadzanie go przy pomocy mikrofibry, po wszystkich elementach gumowych.

Jak więc widać, pielęgnacja elementów gumowych wcale nie musi być trudna. Dodatkowo, przy pomocy produktów w sprayu, jest ona banalnie prosta i może być zrealizowana także i przez nas samych. Jest to więc ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu każdy z nas, będzie mógł cieszyć się możliwością samodzielnego czyszczenia elementów plastikowych, w naszych autach.