Samochodowa piana aktywna jest produktem, od którego wiele zależy w kwestii detailingu naszego auta. Dlatego też, wielu z nas poszukuje i próbuje wielu pian aktywnych, które dostępne są na rynku. Warto jednak pomyśleć o sprawdzonych produktach, które mają dobre opinie i cieszą się najlepszymi opiniami wśród samych zainteresowanych.


Skutkiem tego, postanowiliśmy przedstawić 3 najlepsze produkty w tej kategorii. Wierzymy, że taki wybór pomoże wszystkim zainteresowanym znaleźć niezbędne produkty chemiczne do aut, które pozwolą w odpowiedni sposób, oczyścić swoje auto, ze wszystkich brudów.

Nasza pierwsza propozycja – Koch Chemie Af Active Foam

Jest to jeden, z najbardziej polecanych produktów, w naszym zestawieniu. Wspomniana piana aktywna jest silnie skoncentrowanym produktem, który pozbawiony jest fosforanów. Koch Chemie Af Active Foam jest także produktem, który posiada bardzo intensywny zapach, skutkiem czego z pewnością przypadnie do gustu osobom, które poszukują bardzo silnej piany aktywnej.
Głównym aspektem produktu Koch Chemie Af Active Foam jest oczywiście użytkowanie na myjniach samochodowych, myjniach automatycznych, czy tez na myjniach samoobsługowych. Jest to także pianka przeznaczona dla osób, które chcą samodzielnie myć swoje auto. Dzięki swojemu składowi, jest to produkt o wyjątkowej pianotwórczości, a także wykazującym intensywne działanie oczyszczające, na lakierze danego auta. Produkt wspomaga także proces samoczyszzcenia, co będzie plusem dla osób, które stawiają na produkty o wielu zastosowaniach.

Nasza druga propozycja – ADBL YETI CHEMICAL BERRY Piana aktywna 5L

Kolejny produkt w naszym zestawieniu to wysoce skoncentrowana piana aktywna, która jest neutralna, co ma duże znaczenie dla osób, które stawiają na produkty neutralne. Dzięki zastosowaniu dużej dawki składników pianotwórczy, a także zwilżających, piana aktywna ADBL YETI CHEMICAL BERRY Piana aktywna 5L bardzo dobrze wykonuje swoje zadanie, zapewniając nam bardzo wysokie skoncentrowanie, dzięki czemu jest idealna, jako szampon samochodowy i nie tylko.

Kolejne miejsce – Ultracoat Master Wash

Ostatnie, lecz w żadnym wypadku najgorsze miejsce w naszym zestawieniu, zajmuje piana Ultracoat Master Wash – Mycie Wstępne Pre-Wash. Jest to także, wysokie jakości produkt który jest multi zadaniowym środkiem czyszczącym, przeznaczonym do pielęgnacji zewnętrznych elementów pojazdu. Jest bardzo silny, jakościowy i wydajny, dzięki czemu starcza na wiele razy, podczas codziennego użytkowania.

Jak więc widać, otrzymujemy 3 wspaniałe piany aktywne, które sprawdzą się zarówno w domowych warunkach, jak i przeznaczone są do profesjonalnych zastosowań, co tylko potwierdza ich wysoką jakość. Wybierając każdy z nich, postawimy więc na profesjonalne rozwiązania, które przełożą się na świetny efekt końcowy, naszego auta.