Wybór pneumatycznego pistoletu do prania tapicerki może okazać się sporym problemem. Szczególnie wśród osób, które nie mają doświadczenia z czyszczeniem automatycznym tapicerek. Dlatego też postanowiliśmy przygotować trzy propozycję profesjonalnych, jakościowych i różnorodnych pistoletów do prania tapicerek. Dzięki nim, znajdą Państwo odpowiedzi na nurtujące pytania, a także uzyskają wiedzę na temat tego, które pistolety są godne wyboru. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszym artykułem, a także z najbardziej jakościowymi pistoletami do prania tapicerek!

Pozwól sobie na wygodne pranie tapicerki!

Pierwszym produktem, który rekomendujemy w naszym zestawieniu, jest BENBOW 002 Tornado Classic Pistolet piorący + APC KOCH CHEMIE. Dlaczego akurat on? Jest to bardzo dobry pistolet czyszczący, który wykorzysta efekt tornada, która wyciągnie nawet najbardziej uporczywy brud i sadzę. Dodatkowo, pistolet wykorzystuje szybkoobrotowy wąż, który jest niezwykle funkcjonalny i skuteczny. Szybka rotacja pozwala wytworzyć mały wir, który wraz ze środkiem czyszczącym pozwoli uzyskać bardzo dobry efekt, podczas czyszczenia. Sam pistolet świetnie sprawdzi się z większością chemii, która dostępna jest na rynku. Natomiast jego wydajność to między 200-250l/min, a sam pistolet posiada ciśnienie 6 barów.

Drugim produktem, godnym polecenia w naszym zestawieniu, jest pistolet tej samej firmy, a mianowicie BENBOW 004 Tornado Metal Pistolet piorący + APC KOCH CHEMIE, który pod względem swoich funkcji nie różni się niczym. Jednak to, co ma w jego wypadku istotne znaczenie, to oczywiście wydajność, na poziomie ok. 200-250 l/min, przy ciśnieniu 6 bar.

Na samym końcu wymieńmy także produkt taki jak BENBOW 100 Pistolet piorący Classic PRO + APC KOCH CHEMIE, czyli kolejny pistolet, posiadający efekt tornada, który wynika dzięki sprężonemu powietrzu. Jest to więc w praktyce, bardzo dobry jakościowo pistolet, który świetnie sprawdza się w praktyce. Podobnie jak pozostałe modele, posiada pojemnik 1L. Jeśli zaś chodzi o jego możliwości, to dysza silikonowa cechuje się wydajnością na poziomie 3600u/min. Sam pistolet, generuje 100 l/min i 8 bar.

Na rynku jest więc mnóstwo ciekawych produktów, które pozwolą nam na pracę w dogodnych warunkach. Również w tej kategorii znajdziemy profesjonalne wsparcie i wiele modeli, które będą różnić się cenami i swoimi właściwościami. Pozwoli to każdemu z nas znaleźć to, co do jego zadań będzie najlepsze. Każdy z wyżej wymienionych modeli spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, skutkiem czego możemy z całego serca polecić wszystkie produkty, wymienione powyżej, bez względu na wybór, którego Państwo dokonają.