Odkurzacze przemysłowe to urządzenia, które służą do ogólnego sprzątania na dużych powierzchniach, a także do wielu innych bardziej specyficznych zastosowań, niekoniecznie związanych z prostym czyszczeniem. Odkurzacze przemysłowe mogą być wielu różnych typów, piorące czy do zastosowania na sucho. Gdy wymaga tego sytuacja, mogą być zmodyfikowane lub skonstruowane specjalnie do konkretnego zastosowania, w którym mają być używane.

Odkurzacz przemysłowy piorący Numatic George GVE370

Jeśli potrzebujemy czyszczenia na mokro, warto zdecydować się na odkurzacz piorący Numatic George. Ten model odkurzacza świetnie nadaje się do prania tapicerki i dywaników samochodowych, wykładziny lub dywanu. Odkurzacz możemy również wykorzystać do odkurzania na sucho dywanów, zbierania wody, czyszczenia posadzek. Jest to model wydajny i niezawodny, charakteryzuje się wysoką trwałością, posiada również w zestawie wiele przydatnych akcesoriów, które ułatwią wszechstronne sprzątanie. Ten model odkurzacza polecany jest dla firm sprzątających i do zastosowań w przestrzeniach publicznych, jednak możemy go z powodzeniem użyć w domu czy mieszkaniu, jak również do czyszczenia wnętrza samochodu.

Niezawodny odkurzacz przemysłowy Numatic Henry HVR200

Jeśli szukasz odkurzacza trwałego i niezawodnego, który ułatwi ci sprzątanie domu czy wnętrza samochodu, warto zdecydować się na przemysłowy odkurzacz Numatic Henry. Odkurzacze te z powodzeniem wytrzymują kilkadziesiąt lat intensywnego użytkowania, warto zatem zdecydować się na taki zakup. Dodatkowo ten odkurzacz nie potrzebuje wiele energii, aby działać wydajnie i niezawodnie, duża siła ssania zapewnia, że dokładnie wyczyści tapicerkę, dywany czy wykładziny z wszelkich zanieczyszczeń i kurzu. Worek do tego odkurzacza jest niezwykle pojemny, wystarcza na 6 miesięcy, co dodatkowo przyczyni się do oszczędności, jak również jest ekologiczne, pomaga chronić środowisko, zmniejszyć nasz ślad węglowy.

Numatic Henry HVR160 To odkurzacz przemysłowy do zastosowania w domu

Odkurzacz Numatic Henry hvr160 został zaprojektowany z myślą o wieloletnim niezawodnym działaniu. Bez względu na stopień zapełnienia worka, odkurzacze przemysłowe nie zapychają się, nie przegrzewają, nie zmniejsza się ich siła ssąca, działają wydajnie przez cały okres użytkowania. Zasięg pracy odkurzaczy przemysłowych marki Numatic to aż 13,4 metra, z czym nie mogą się równać nawet najlepsze odkurzacze do zastosowań domowych. Również niezwykle mocna siła ssąca 23kPa i niewielki pobór mocy tylko 620W to cechy, jakie wyróżniają najlepsze odkurzacze przemysłowe, których możemy również używać w domu czy do sprzątania samochodu, czyszczenia tapicerki i dywanów.

Na co zwrócić uwagę wybierając odkurzacz samochodowy?

Wybierając profesjonalny odkurzacz samochodowy warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Ważna jest nie tylko duża siła ssąca, niski pobór mocy i pojemność worka, ale również wszechstronność zastosowania w różnych miejscach i na różnych powierzchniach, jak posadzki, dywany, tapicerka mebli. Ważna jest również trwałość i niezawodność wszystkich komponentów odkurzacza przemysłowego, które powinny wytrzymać wieloletnie intensywne użytkowanie. Wybierając odkurzacz samochodowy warto również zwrócić uwagę na akcesoria, takie jak długi przewód, dodatkowe szczotki, ssawki i węże, które pozwolą nam wyczyścić dokładnie także miejsca trudno dostępne.